راهنمای سایز شورت

راهنمای انتخاب سایز لباس زیر زنانه(شورت)

راهنمای سایز شورت : انتخاب لباس زیر مناسب یکی از مراحل انتخاب لباس است. زیرا پوشیدن سایز مناسب لباس زیر سبب راحتی فرد می شود.

انتخاب شورت از مهمترین مراحل انتخاب لباس زیرمی باشد. زیرا انتخاب یک شورت مناسب سبب می شود که فرد احساس راحتی داشته باشد. و فرد در ناحیه ی تناسلی دچار عفونت نشود.

توصیه می شود هر شش ماه تا یک سال یکبار سایز لباس زیر خود را بررسی کنید. در ادامه نحوه ی محاسبه لباس زیر را برای شما آورده ایم. برای انتخاب سایز شورت مناسب در صورتی که شما سایز کمر و باسن خود را بدانید کافی است.

مانکن کالا
راهنمای سایز شورت

اما در غیر این صورت باید به این نکات دقت کنید:

کناره های شورت بر روی ران فشار نیاورد.

کمر شورت باید مناسب سایز خودتان باشد و تنگ نباشد.

برخی مدل­ های لباس زیر که اکنون در بازار هستند مثل شورت های زنانه فانتزی توری و لامبادا  نسبت به مدل های دیگر لباس زیر زیباتر هستند. ولی باید دقت کنیم که این نوع لباس ها مناسب استفاده روزانه نیستند.

شورت باید قسمت پشت باسن و جلوی بدن را به خوبی پوشش دهد و ارتفاع آن تا بالای باسن برسد.

سایز شورت و سوتین مناسب باعث جلوگیری از فشار به بدن و سلامتی شما می شود.

مانکن کالا

 

مناسب ترین روش اندازه گیری سایز شورت زنانه

برای اندازه گیری سایز شورت ،  فقط کافی است به وسیله یک متر خیاطی قسمت دور کمر که همان قسمت باریک کمر و بالای ناف است . را اندازه بزنید و یادداشت کنید . سپس متر را  دور باسن از جایی که بیشترین برجستگی یا حجم  باسن آن جاست  ،  اندازه بزنید و یادداشت کنید . حالا به وسیله جدول راهنما سایز شورت که در زیر آمده ،  شما می توانید سایز درست شورت خود را به دست بیاورید .

 

 

جهت مشاهده و خرید از سایت مانکن کالا به قسمت فروشگاه سایت مراجعه فرمایید.

دیدگاه شما

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.